ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mart 2014 Salı 23:09

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan Mersin'de


Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, "Şimdi de Türkiye'nin istikrarını bozmaya çalışıyorlar ama bozamayacaklar. Bu halk, milli irade şunun farkında, 30 Mart Türkiye için bir dönüm noktasıdır" dedi
Elvan, Erdemli ilçesinde parti otobüsü üzerinden yaptığı konuşmada, Bakanlığının yatırımları hakkında bilgi verdi.
AK Parti iktidarıyla ülkeye istikrar geldiğini, büyümenin başladığını ancak vesayetten yana olanların darbe hazırlıkları yaptığını vurgulayan Elvan, "27 Nisan'da muhtıra vermeye kalktılar ama biz ne yaptık, bize muhtıra vermek isteyenlere biz muhtıra verdik" diye konuştu.
Elvan, tüm zorlukların atlatılarak bugünlere gelindiğinin altını çizerek, şöyle devam etti:
"Şimdi de Türkiye'nin istikrarını bozmaya çalışıyorlar ama bozamayacaklar. Bu halk, milli irade şunun farkında, 30 Mart Türkiye için bir dönüm noktasıdır. 30 Mart'ta halkımız kararını verecek. Bir kesim 'Biz istikrardan, Türkiye'nin büyümesinden, güçlenmesinden yanayız' diyecek. Bir kesim de diyecek ki 'Biz istikrarsızlıktan yanayız.' İstikrarsızlık ne demek? Türkiye'de vesayet altında bir rejim demek. Türkiye'de işsizler ordusunun olması, halkın sesinin hakkın sesi olmaması demek. Halkın sesinin hükümetler tarafından dinlenmemesi demek."
Elvan, halkla bütünleştiklerini belirterek, gerçek anlamda halkın iktidara geldiğini ve bu sayede yatırımların yapıldığını söyledi.
Elvan, daha sonra Ermenekliler Derneği üyeleriyle bir araya gelerek, Mersin, Antalya ve Karaman arasına yapılan ulaşım yatırımlarını anlattı.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER