SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Kasım 2014 Salı 19:02

Erdoğan'dan sarayda önemli kabul...

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/sarayda-onemli-kabul-1487328-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/sarayda-onemli-kabul-1487328-622x360.jpg
Sarayda önemli kabul

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Finlandiya eski Cumhurbaşkanı Martti Ahtisaari ve Dışişleri Bakanı Erkki Tuomioja ile Çin Komünist Partisi Merkezi Politbüro Üyesi Meng Jianzhu’yu kabul etti.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Finlandiya eski Cumhurbaşkanı Martti Ahtisaari ve Dışişleri Bakanı Erkki Tuomioja ile Çin Komünist Partisi Merkezi Politbüro Üyesi Meng Jianzhu’yu kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Finlandiya eski Cumhurbaşkanı Martti Ahtisaari ve Dışişleri Bakanı Erkki Tuomioja’yı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti. Kabulde, Dışişleri Bakanı Melüt Çavuşoğlu da hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ayrıca, Çin Komünist Partisi Merkezi Politbüro Üyesi Meng Jianzhu’yu da Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti. Kabulde, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, MİT Müsteşarı Hakan Fidan da hazır bulundu.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

2015 yılı bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda

SONRAKİ HABER

Bahçeli hakkında suç duyurusu

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.