ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 23:16

Samet Aybaba İzci Kampı ile Korkut Ata Heykeli, açıldı

Samet Aybaba İzci Kampı ile Korkut Ata Heykeli, açıldı


Osmaniye'de belediyenin katkılarıyla yapılan Samet Aybaba İzci Kampı ile Korkut Ata Heykeli, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından açıldı.

        Devlet Bahçeli, kent meydanında düzenlenen açık hava mitingi ve temel atma töreninin ardından Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın SODES programı desteği ile Osmaniye Belediyesi tarafından yaptırılan Samet Aybaba izci kampının açılışını yaptı.

        Bahçeli, İzci Kampı'na gelişinde Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba tarafından karşılandı. Osmaniye izci takımlarında bulunan öğrencilerle fotoğraf çektiren Bahçeli, kamp alanını gezerek Belediye Başkanı Kadir Kara’dan bilgiler aldı.

        Burada bir teşekkür konuşması yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, “Memleketimde böyle güzel bir tesise ismimin verilmesi beni çok mutlu etti. Sayın valimize ve belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan Osmaniyemizin yetiştirdiği yiğit insan Sayın Genel Başkanımıza da huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

        Bir öğrenci tarafından Samet Aybaba’nın karakalem çizilen portresi Devlet Bahçeli tarafından Osmaniyeli spor adamına takdim edildi.

        Buradaki incelemelerden sonra Korkut Ata Üniversitesi yol kavşağına Osmaniye Belediyesi tarafından yaptırılan Korkut Ata Heykeli'nin açılışını yapan Bahçeli, hizmetlerin Osmaniye halkına hayırlı olmasını diledi. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER