SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Aralık 2014 Perşembe 11:20

Özerklik ve genel af konuşulmadı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ss-1492470-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ss-1492470-622x360.jpg
Özerklik ve genel af açıklaması

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "HDP'lilerle görüşmede Sürecin genel değerlendirmesi yapılmış; özerklik, genel af, İmralı'nın Taslağı gibi konular kesinlikle konuşulmamıştır" dedi.


Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, HDP'lilerle yapılan görüşmede özerklik, genel af, İmralı'nın taslağı gibi konuların kesinlikle konuşulmadığını bildirdi. 

Akdoğan, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, HDP'lilerle görüşmede, sürecin genel değerlendirmesinin yapıldığını belirterek, şunları kaydetti:

"Özerklik, genel af, İmralı'nın taslağı gibi konular kesinlikle konuşulmamıştır. Süreçte farklı görüşler, teklifler, düşünceler olsa da önemli olan sürecin üzerinde yürüyeceği temel zemin ve anlaşılan çerçevedir. AK Parti iktidarı toplumun kabulünü, rızasını, güvenini ve desteğini rehber edinen anlayışla süreci sonuca ulaştıracaktır."

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

Avm’leri rahatlatan açıklama

SONRAKİ HABER

G20'nin en önemli gündem maddesi

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - abooo oooo:11 Aralık 2014, Perşembe 17:21

    kesınlıkle dedıyse ozerklıgı kabul edersınız