ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Aralık 2012 Cuma 13:02

Onlarda seçimini yaptı


 TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen ''Yılın Fotoğrafları'' oylamasına katıldı.
    
Çiçek, TBMM'deki makam odasında, AA foto muhabirlerinin objektiflerine yansıyan ve 36 kareden oluşan ''Yılın Fotoğrafları'' galerisini inceledi. Çiçek, oylamaya katılarak galeriden 8 fotoğrafı beğendi.
    
Fotoğraflar hakkında bilgi alan Çiçek'in beğendiği fotoğraflar şunlar:
    
''Lübnan'daki Suriyeli sığınmacılar'', ''Kozan'da olaylı yıkım'', ''Van semalarında dolunay güzelliği'', ''Asi, Suriye'den kaçışın adresi oldu'', ''23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'', ''Ankara'da kış'' ile ''Bangladeş'e sığınan Rohingya Müslümanları'' başlıklı 2 fotoğraf.
    
 EXPO Genel Sekreteri ile inceledi
    
Ulaştırma, Denizcilik, Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da AA'nın ''Yılın Fotoğrafları'' oylamasına katılan fotoğrafları, temaslar için Ankara'da bulunan Uluslararası Sergiler Bürosu (EXPO) Genel Sekreteri Los Carteles ile birlikte inceledi.
    
Carteles'e AA'nın fotoğraflarının çekildiği yerlerle ilgili bilgiler de veren Yıldırım, 6 fotoğrafı beğendi.
    
Yıldırım, ''Van semalarında dolunay güzelliği'', ''Ankara'da kış'', ''23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'', ''Lübnan'daki Suriyeli sığınmacılar'', ''Asi, Suriye'den kaçışın adresi oldu'', ''Bangladeş'e sığınan Rohingya Müslümanları'' fotoğraflarını seçti.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER