ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Haziran 2013 Pazar 02:14

"Ömür boyu bahtiyar, birlikte ihtiyar olun"

"Ömür boyu bahtiyar, birlikte ihtiyar olun"


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Bursa’da Zümrüt-Ömer Bingöl’ün nikah şahitliğini yaptı. Aile cüzdanını genç çifte veren Bakan Çelik, “Ömür boyu bahtiyar, birlikte ihtiyar olun." dedi.

İşadamı Gıyaseddin Bingöl’ün oğlu Ömer Bingöl ile Zümrüt Çakır’ın düğünleri Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. Düğün törenine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik eşi Beyhan Çelik ile birlikte katıldı.

Düğüne BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz ve Aykan Erdemir, AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su, Bursa Valisi Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ile yaklaşık 800 davetli katıldı.

Bakan Faruk Çelik, Vali Şahabettin Harput, Beşir Şentürk, Metin Özerli nikah şahitliğini yaptı. Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe kıyarken çiftin evlilik cüzdanını Bakan Çelik verdi. Çelik, çifte mutluluklar dileyerek, “Gençlerimiz birbirlerine çok yakışmış. Birlikte bahtiyar bir ömür ihtiyar olun.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER