ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mart 2013 Pazartesi 17:21

"Milletin hayrına olanı yapacağız'

"Milletin hayrına olanı yapacağız


Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, provokasyon ve birtakım engelleme çabaları olsa da kararlı bir şekilde ülkenin ve milletin hayrına olan işleri yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Süreci bozmaya ve provokasyon yapmaya çalışanların olabileceğine işaret eden Bakan Yılmaz, "Ama biz yolumuza devam edeceğiz. İnşallah er ya da geç bu terör sorununu ülkemizin gündeminden çıkaracağız" diye konuştu.
Bingöl'deki temaslarının ardından Ankara'ya gitmek üzere karayoluyla Muş Havalimanı'na gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Vali Yardımcısı Çetin Kılınç, Belediye Başkanı Necmettin Dede, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Erhan Arıkan ve partililer tarafından karşılandı. Havaalanı VIP salonunda, gazetecilerin çözüm süreciyle ilgili sorularını yanıtlayan Bakan Yılmaz, bu süreçte parti olarak ellerinden gelen gayreti sarf etmeyi sürdüreceklerini belirterek, "Provokasyonlar ve birtakım engelleme çabaları olsa da biz kararlı bir şekilde ülkemizin ve milletimizin hayrına olan işleri yapmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER