ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mayıs 2013 Cumartesi 14:16

MHP, partilileri umre ile ödüllendiriyor!

MHP, partilileri umre ile ödüllendiriyor!

MHP, partilerine hizmet edenleri umreye göndererek ödüllendirecek.


Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Manavgat İlçe Başkanlığı, partiye hizmet edenleri umreye gönderiyor.

MHP Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, parti binasında İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Yıldız'la birlikte yaptığı basın toplantısında bütün annelerin Anneler Günü'nü kutladı.
Başkan Gubaş, yaptığı basın açıklamasında, bundan sonra partilerine hizmet eden herkesi umreye göndererek onurlandıracaklarını söyledi.
Bu kapsamda ilk olarak İlçe Kadın Kolları Başkanlığı'nda 15 yıl partiye hizmet eden Emine Doğan'ı umreye göndereceklerini bildiren Gubaş, Doğan'ın umreye gitmede bütün yasal prosedürleri yenine getirdiklerini 25 Mayıs'ta kutsal topraklara gideceğini kaydetti. Gubaş, "Uygulamamızla partiye hizmet eden dava arkadaşlarımızı onurlandırmak istiyoruz. Emine Doğan Hanımefendi partimize gecesini gündüzünü katarak 15 yıl hizmet eden örnek biri. Parti olarak hayata geçirdiğimiz uygulamayı diğer partilerinde yapmasını istiyoruz. Umreye partili gönderme ile Antalya'da bir ilki başlattık. Amacımız partimize hizmet edenleri ödüllendirme ve kutsal toprakları dünya gözüyle görmelerini sağlamak. " diye konuştu.
Dünyanın en aziz varlığının anne olduğunu belirten Gubaş, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında ilk gülü İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Yıldız ve partide toplantıda katılan annelere takdim etti. Gubaş, Manavgat'ta yaptığı başarılı çalışmaları için Kadın Kolları Başkanı Yıldız'ın Anneler Günü'nü kutlayarak plaket ve hediye verdi.
SEÇİMLERE SAYILI AYLAR KALA BELEDİYENİN BORÇLANMASINA KARŞIYIZ
İlçe gündemiyle ilgili basın mensuplarının sorularını cevaplayan Gubaş, mayıs ayı Manavgat Belediye Meclisi toplantısında MHP'li belediye meclisi üyelerinin, CHP'li Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in yapacağı yatırımlar için 20 milyon lira borçlanma yetkisi istemesine destek vermemelerinin parti kararı olduğunu söyledi. Belediyenin, mahalli seçimlere sayılı aylar kala borçlanma yapmasına karşı olduklarını anlatan Gubaş, meclis toplantısına gelmeyen MHP'li üyeleri Mahmut Öz'ün partilerine toplantı öncesi mazeret sunumu yaptığını ifade etti. Gubaş, "Yerel seçimlere sayılı aylar kala belediyenin borçlanmaya gitmesini doğru bulmuyoruz. Yine de kararı veren Başkan Sözen olacaktır. Yatırımlar ve belediyenin gelir gider durumuna göre bütçe hakkında Sözen'in bir açıklama yapacağına inanıyorum. " diye konuştu.
HALİMOĞLU, MANAVGAT'TA DÜRÜSTLÜĞÜN SEMBOLÜ
İlçe Başkanı Gubaş, belediye meclisi toplantısında Başkan Sözen'in borçlanma yetkisi oylamasında CHP'den istifa ettikten sonra bağımsız olan İbrahim Halimoğlu'nun Manavgat için çok değerli bir isim olduğunu siyasi polemiklerle isminin yıpratılmasına karşı olduğunu kaydetti. Gubaş, "İbrahim Halimoğlu, Manavgat için çok değerli bir kişi. Oylamada Sözen'e destek vermediği için kendisi hakkında yapılan eleştirileri haksız ve yersiz buluyoruz. Halimoğlu ismi Manavgat'ta insanların partileri ne olursa olsun dürüstlüğüm sembolü bir isim. Sözen'in 29 Mart yerel seçimlerini kazanmasında Halimoğlu isminin etkili olduğuna inanıyorum. " şeklinde konuştu.











KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER