SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ekim 2014 Salı 16:08

Meclis'te başörtülü milletvekili sayısı 6 oldu

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/basortu-1372387-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/basortu-1372387-622x360.jpg
Mecliste başörtülü milletvekili sayısı arttı

AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş, TBMM çalışmalarına başörtülü olarak katılma kararı aldı.


AK Parti TBMM Grup Toplantısına ilk kez başörtülü olarak katılan AK Parti Aydın Milletvekili Semiha Öyüş, milletvekillerinin ilgi odağı oldu. Çok sayıda kadın milletvekili Öyüş'ün yanına giderek, kararından ötürü kendisini kutladı.

Öyüş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hacca gittiğini belirterek, "Hacdan önce kapandım. Hacla bunu taçlandırdım" dedi.

AK Parti'den geçen yıl hacca giden Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar, Konya Milletvekili Gülay Samancı, Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak, sonrasında ise Bursa Milletvekili Canan Candemir Çelik başörtülü olarak Meclis çalışmalarına katılmaya başlamıştı. 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

Davutoğlu Yasin'in babasını aradı

SONRAKİ HABER

Kılıçdaroğlu açtı ağzını yumdu gözünü

YORUM YAZ
3 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - karesi karaman:21 Ekim 2014, Salı 21:31

    çok bişeymi reklamı olur bu zamanna ne kadar nerdeydı palemento salonun dışındaher yerde kapana bilirdi yıllardır neden kapanmadı reklamı yapıyorlarya inancın sorulur hesabı

  • - cemil eyritli:21 Ekim 2014, Salı 19:35

    ELHAMDU LILLAHI RABBI L ALEMIN
    ELHAMDU LILLAHI HAKKA HAMDIHI VE SENAIHI

  • - isim yok:21 Ekim 2014, Salı 19:25