ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ekim 2012 Çarşamba 13:47

Manavgat'tan MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye destek

Manavgattan MHP Genel Başkanı Bahçeliye destek

MHP Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, 4 Kasım'da Ankara'da yapılacak olan başkanlık seçiminde Bahçeli'ye destek olacağını açıkladı.


MHP Manavgat İlçe Başkanı Halil Gubaş, 4 Kasım'da Ankara'da yapılacak olan 10. olağan kongrede genel başkanları Devlet Bahçeli'ye destek vereceklerini açıkladı.

Basın mensuplarıyla pastanede bir araya gelen Gubaş, genel başkanlık yarışı için 8 adayın yarışacak olmasının MHP ve Türk siyasi tarihinde bir ilk olduğunu söyledi. Gubaş, demokratik yarışın, partilerini, 2013 yerel seçimleri öncesi daha güçlü bir şekilde çıkaracağını belirterek, "Partimiz, 4 Kasım'da yapılacak olan kongreyle 27 Ekim 2013 seçimleri öncesi halkımızın karşısına kenetlenmiş, güçlü bir şekilde çıkacaktır. 4 Kasım'da yapılacak büyük kurultayda mevcut genel başkanımız Devlet Bahçeli'nin arkasındayız." diye konuştu.

MHP Antalya İl Başkanı Osman Çetin de 3 gün önce Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe'nin de yer aldığı basın açıklamasında, 4 Kasım'da yapılacak kongrede genel başkanları Devlet Bahçeli'yi destekleyeceklerini bildirmişti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER