SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Aralık 2014 Cuma 13:32

Kılıçdaroğlu yalanladı, Gökçek meydan okudu

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/kilicdaroglu-yalanladi-gokcek-meydan-okudu-1492709-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/kilicdaroglu-yalanladi-gokcek-meydan-okudu-1492709-622x360.jpg
Kılıçdaroğlu yalanladı, Gökçek meydan okudu

CHP lideri Kılıçdaroğlu, kendi döneminde SGK’ya sınavsız atamalar yapıldığı iddialarını yalanladı.


CHP lideri Kılıçdaroğlu, kendi döneminde SGK’ya sınavsız atamalar yapıldığı iddialarını yalanladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ise, isim isim ispata hazır olduğunu söyledi.

Kocatepe Camiinde Eski CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Hasan Belovacıklı’nın cenaze törenine katılan Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilerin SGK Genel Müdürlüğü yaptığı dönemde ’70 kişinin sınavsız alındığı’ iddialarına ilişkin, "70 kişi Kılıçdaroğlu sınavsız akrabalarını işe almış. Havuz medyasının lafı. 70 kişiden vazgeçtim, 7 kişi sınavsız aldığımı ispat etsinler bırakacağım ama iddia eden Başbakan başbakanlık koltuğunu bırakacak mı?" dedi.

GÖKÇEK’TEN HODRİ MEYDAN

Kılıçdaroğlu’nun bu sözlerine Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’ten jet cevap geldi. CHP liderine meydan okuyan Gökçek, “Ben isim isim ispata hazırım, çıkalım televizyona. İspat edemezsem ben belediye başkanlığını bırakmaya söz veriyorum. Sözünün eriyse ben ispat edince o siyaseti bırakmalı. Hadi Kemal Kılıçdaroğlu cevap bekliyorum” dedi.

GÖKÇEK’İ TANIMADI

Kemal Kılıçdaroğlu’na Gökçek’in bu açıklamaları da soruldu. CHP Genel Başkanı, bu soruya “O kim ” diyerek cevap vermeyi tercih etti.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Kılıçdaroğlu: İspat etsinler bırakırım

SONRAKİ HABER

71 bin aileye destek

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.