ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Mayıs 2014 Cuma 22:07

Kılıçdaroğlu, yağmur altında konuştu

Kılıçdaroğlu, yağmur altında konuştu

Partisinin Yalova İl Başkanlığınca Cumhuriyet Meydanı'nda yağmur altında gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Kılıçdaroğlu, seçimi adayları Vefa Salman'ın kazanacağına inandıklarını söyledi.


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 1 Haziran'da Yalova'da yapılacak seçime ilişkin, "Yalova'ya inanıyorum, Yalovalılara güveniyorum. İnadına inadına sandığa gideceğiz, Vefa başkanı tekrar Yalova'ya başkan seçeceğiz" dedi.

Seçmenlere seslenen Kılıçdaroğlu, "Siz seçimi yaptınız, belediye başkanınızı seçtiniz. Koltuğuna oturdu, mazbatasını aldı. Ankara'daki beyler dedi ki 'Hayır, o belediye başkanı değil.' Yalova'ya inanıyorum, Yalovalılara güveniyorum. İnadına inadına sandığa gideceğiz, Vefa başkanı tekrar Yalova'ya başkan seçeceğiz" ifadesini kullandı.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ise Yalova'da, Türkiye'nin diğer illerinden her kesime mensup insanların yaşadığını ifade ederek, "Türkiye'nin en dik duruşlu insanları bu kentte toplanmış. Yalova'da kimin belediye başkan olacağına Yüksek Seçim Kurulu değil sizler karar vereceksiniz" diye konuştu.
Daha sonra sanatçı Volkan Konak tarafından konser verildi. Bir ara Konak'ın söylediği şarkılara eşlik eden Kılıçdaroğlu'nun bazen duygulandığı görüldü.
Etkinliğe, CHP Genel Başkan Yardımcıları Yakup Akkaya ve Aytun Çıray, bazı milletvekilleri ve belediye başkanları ile vatandaşlar katıldı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER