ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Ocak 2014 Pazar 16:50

Kılıçdaroğlu, Teoman Öztürk Öğrencievi’ni açtı

Kılıçdaroğlu, Teoman Öztürk Öğrencievini açtı


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yenimahalle Belediyesi ile Türkiye Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) iş birliğinde yapımı tamamlanan Teoman Öztürk Öğrencievi ve Sosyal Tesisi’nin açılışını yaptı.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, açılış öncesi konuşmasında hiçbir ayrımcılık yapmadan insanlara hizmet etmenin çabası içinde olduklarını vurguladı. Her ayrıntı düşünülerek hazırlanan öğrenci evinin, yaklaşık 14 bin metrekare alan üzerine kurulduğuna işaret eden Başkan Yaşar, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tesiste kafeterya, mutfak, yemekhane, çamaşırhane, kütüphane, bilgisayar odası, revir, 500 kişilik konferans salonu yanı sıra 250 metrekare çok amaçlı salon, 575 metrekare fuaye alanı, 1600 metrekare forum alanı da bulunduğu bilgisini aktardı. Yaşar, Yenimahalle ilçesinde oldukça merkezi bir konumda inşa edilen tesisin ulaşım sorunu bulunmadığını dile getirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da her kuruşu helal para ile yapıldığını ifade ettiği Teoman Öztürk Öğrencievi’nin inşasında emeği geçenlere teşekkür etti. Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilen tesis hizmet vermeye başladı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER