ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Eylül 2013 Pazar 00:51

Kılıçdaroğlu: Kaç çocuk yaparlar birşey söylemeyeceğiz


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin genel başkan yardımcılarından Bülent Tezcan'ın kızı Ezgi Tezcan ile Umut Yaşar'ın nikah törenine katıldı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve eski genel başkan Deniz Baykal genç çiftin şahitliğini yaptı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan'ın kızı Ezgi Tezcan, Umut Yaşar ile Kuşadası Yılanburnu'nda bulunan bir Beach Club'da düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.
Kuşadası Belediye Başkanı Esat Altungün'ün nikah kıydığı törende, çiftin şahitliklerini Kılıçdaroğlu ve Baykal yaptı.

Nikah töreninde şahitlik yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çifte ömür boyu mutlu bir yaşam dileyerek, "Onlardan bir şey istiyoruz. Kaç çocuk yaparlar o konuda bir şey söylemeyeceğiz ama onlardan istediğimiz çocuklarının çağdaş olması, uygar olması, Atatürkçü olması. Çocuklarını böyle yetiştirirlerse ülkemize büyük bir katkıda bulunacaklar." dedi.

Düğün törenine, çiftlerin aileleri ve yakınlarıyla birlikte CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, genel başkan yardımcıları Gürsel Tekin, Umut Oran, Yakup Akkaya, Gökhan Günaydın ve Erdoğan Toprak da katıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER