ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Çok Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 14:31

Kılıçdaroğlu, Didem'i ziyaret etti


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD'nin Ankara Büyükelçiliği'ne yönelik saldırıda yaralanan gazeteci Didem Tuncay'ı tedavi gördüğü Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ziyaret etti.
     Tuncay'ın ailesiyle görüşen ve yetkililerden bilgi alan Kılıçdaroğlu, hastaneden ayrılırken gazetecilere açıklama yaptı.
     Didem Tuncay'ın sağlık durumuyla ilgili güzel haberler aldıklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, Tuncay'ın yarın bir ameliyat daha geçireceğini ardından gelecek hafta taburcu olmasının beklendiğini, hastane personelinin büyük bir özveriyle Tuncay'ı sağlığına kavuşturmak için çaba gösterdiğini belirtti.
     Kılıçdaroğlu, ''Ailesi büyük üzüntü duyuyor ama sağlığına kavuşması açısından da mutlu. Kısa süre içerisinde de tedavi olup evine dönerse onlar da bir arada huzur içinde yaşamaya devam edecekler'' dedi.
     Bir gazetecinin ''Tuncay, tekrar biz meslektaşları arasına dönecek mi-'' sorusunu da ''Meslektaşlarının yanına dönmesini arzu ederiz, özellikle daha önce çalıştığı ortama dönmesi hem onun açısından hem kamuoyu açısından sanıyorum daha güzel olacaktır'' yanıtını verdi.
  

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER