SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2014 Perşembe 18:59

CHP ve MHP'yi küplere bindiren eleştiri

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/komisyonda-gerginlik-1485988-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/komisyonda-gerginlik-1485988-622x360.jpg
İsmet Yılmaz öyle bir laf etti ki komisyonu terkettiler

CHP ve MHP milletvekilleri, Plan ve Bütçe Komisyonu’nu terk etti.


Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'in sözleri CHP ve MHP'lileri kızdırdı. Eleştiriye sert tepki gösteren CHP ve MHP'liler komisyonu terketti.

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda konuşan Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ın, "AK Parti kadar CHP ve MHP olsaydı işimiz daha kolay olurdu" sözleri üzerine gerilim yaşandı. 

"BÖLGEDE SORUN BU HALE GELMEZDİ..."

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, "Ak Parti'nin olduğu kadar Güneydoğu'da CHP ve MHP de olsaydı bölgedeki sorun bu dereceye gelmezdi." deyince CHP ve MHP'liler bu sözlere karşı çıktı.

Yılmaz, "oralarda teşkilatınızı kurmak için hükümetten izin almanıza gerek yok. Siz oraları boşalttığınız için oralar iki partiye kaldı." diyerek görüşlerinde ısrar etti.

Bu eleştiriye karşı çıkan ve sert tepki gösteren CHP ve MHP'li komisyon üyelerinin tepkileri uzun süre devam etti. 
Daha sonra CHP'li ve MHP'li milletvekilleri komisyonu terk etti.

 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Mhp ve Hdp arasında gerginlik

SONRAKİ HABER

Savunma Bakanından bedelli açıklaması

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.