SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Aralık 2014 Cumartesi 22:46

İlk kez Fetullah Gülen'i değerlendirdi

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ilk-kez-fetullah-guleni-degerlendirdi-1494095-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ilk-kez-fetullah-guleni-degerlendirdi-1494095-622x360.jpg
İlk kez Fetullah Güleni değerlendirdi

Tunceli Eğitim Gönüllüleri Derneği’nin İzmir Tunceliler Platformu ile ortaklaşa düzenlendiği programdan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkmasını, "Hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa buna hiç kimsenin itirazı olmaz. Biz de itiraz etmeyiz. Ama sırf öç almak duygusuyla yapılıyorsa bu doğru değildir " diye yorumladı.

Tunceli Eğitim Gönüllüleri Derneği’nin İzmir Tunceliler Platformu ile ortaklaşa düzenlendiği programdan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkmasına ilişkin ilk kez değerlendirme yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu, "Hiçbir zaman suçlu veya olası suçluyu savunmak ya da yermek gibi bir düşünce içine girmedik. Bizim tek dediğimiz; bir yerde hukukun üstünlüğü varsa, hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa buna hiç kimsenin itirazı olmaz. Biz de itiraz etmeyiz. Ama sırf öç almak duygusuyla yapılıyorsa bu doğru değildir" diye konuştu.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Demirtaş: Sizi iktidardan düşüreceğiz

SONRAKİ HABER

Polis müdahalesine ateş püskürdü

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.