SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Aralık 2014 Çarşamba 15:59

Hakaret mi eleştiri mi?...

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/hakaret-mi-elestiri-mi-1490925-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/hakaret-mi-elestiri-mi-1490925-622x360.jpg
Hakaret mi eleştiri mi?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sert bir şekilde eleştirerek, "Ülkenin bu kadar sorunu varken kendisine bin odalı saray yaptırana ne denir. ’Zihinsel engelli’ demek kendisine ödül olur herhalde, akılsız demek en iyisi" ifadelerini kullandı.


Engellilerin yaşamından farklı kesitler sunan “İlle de Yaşamak” adlı belgeselin gösterimine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, engelli bir vatandaşın "Bu kadar sorun varken kendisine bin odalı saray yaptıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zihinsel engelli olduğunu düşünüyor musunuz" şeklindeki sorusuna, "Ülkenin bu kadar sorunu varken kendisine bin odalı saray yaptırana ne denir. ’Zihinsel engelli’ demek kendisine ödül olur herhalde, akılsız demek en iyisi" diyerek yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, bir engellinin “CHP’liyim ama CHP’li Yalova Belediyesinin ağaç katliamını kınıyorum" sözü üzerine ise “Teşekkür ediyorum" dedi.
KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

"Nobel kararları objektif mi?"

SONRAKİ HABER

Muharrem İnce ateş püskürdü

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.