ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Haziran 2013 Cumartesi 19:34

"Güçlü bir Türkiye için güçlü bir haber ajansına ihtiyaç var"


Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Güçlü bir Türkiye için güçlü bir haber ajansına ihtiyaç var. AA da bu ihtiyacı gidermek adına önemli çalışmalar yapıyor" dedi.

Yeni hizmet binasına taşınan AA Sakarya Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Kamalak, burada yaptığı konuşmada, Anadolu Ajansının (AA) her geçen gün daha iyi çalışmalar yaptığını anlattı.

AA'nın yabancı dillerde de haber yaptığına işaret eden Kamalak, "AA, son dönemdeki katılımlarıyla Türkiye'nin sesini daha iyi duyuruyor. Güçlü bir Türkiye için güçlü bir haber ajansına ihtiyaç var. AA da bu ihtiyacı gidermek adına önemli çalışmalar yapıyor. Tüm AA çalışanlarını kutluyorum" diye konuştu.

Kamalak, AA Sakarya Bölge Müdürlüğü hizmet binasının AA'nın çalışma işlevine uygun bir bina olduğunu belirterek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

AA Sakarya Bölge Müdürü Atakan Çelik de AA'nın yaptığı yeni çalışmalar hakkında Kamalak'a bilgi verdi.

AA'nın 5 dilde yayın yaptığını belirten Çelik, "Çalışmalarımızla güçlü Türkiye'nin sesini duyuracak güçlübir ajans olma yolunda ilerliyoruz. Bulunduğumuz bölgede iddialıyız ve sayın Genel Müdürümüz Kemal Öztürk'ün liderliğinde inşallah çok önemli işler başaracağız" ifadesini kullandı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER