ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ocak 2013 Perşembe 22:06

Eski Sağlık Bakanı Akdağ ile buluşacak


Sağlık Bakanlığı'na getirilen Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, ''Mutluluğumuz bu milletin mutluluğunun üstünde değil, bu milletin mutluluğunun altında olsun, milletimizi mutlu ettikçe biz mutlu olalım'' dedi.

Edirne Valiliği'nce düzenlenen ''Helva Geceleri'' programının ardından AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Müezzinoğlu, davul ve zurnayla karşılandı.

Partililerin tebriklerini kabul eden Müezzinoğlu'nu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da telefonla arayarak tebrik etti.
    
''Sevinç mi, hüzün mü, heyecan mı, sorumluluk mu...''
    
Partililere hitap eden Müezzinoğlu, sorumlulukları paylaşarak görevini yerine getireceğini söyledi.

Edirne'ye geldiği günden bu yana teşkilatın her geçen gün daha iyi noktaya geldiğini gördüğünü belirten Müezzinoğlu, şunları kaydetti:

''Mutluluğumuz bu milletin mutluluğun üstünde değil, bu milletin mutluluğunun altında olsun, milletimizi mutlu ettikçe biz mutlu olalım. Biz bu milletin sıkıntılarını, dertlerini, acılarını paylaşarak azaltmalıyız ki büyüterek çoğaltacağımız mutluluklar olsun. İnşallah bunu başarabiliriz.

Sevinç mi, hüzün mü, heyecan mı, sorumluluk mu, hepsi bir arada. Ama eşim de ben de 36 yılı bitiriyoruz. Ne çok zor günlerde olağanüstü üzülmüşüzdür ne de çok güzel veya çok mutlu günlerde de olağanüstü sevinmişizdir. Ayaklarımızı yerden kesmeden, dengemizi bozmadan, şımarmadan, yapmamız gerekenleri yapmaya çalıştık. Rabbim inşallah bugünden sonra da bu şekilde devam etmeyi nasip etsin.''
    
Eski Sağlık Bakanı Akdağ ile buluşacak
    
Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ ile buluşmak üzere İstanbul'a gideceğini anlatan Müezzinoğlu, ''Sayın bakanımız yurt dışından az önce uçağa bindi. İnşallah İstanbul'da havaalanında kendisini karşılayacağım. Kendisiyle genel kısa bir değerlendirme yaparız. Yarından sonra da yol haritamız neyse onu yapmaya çalışacağız'' ifadelerini kullandı.

Müezzinoğlu, AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaretinin ardından İstanbul'a hareket etti.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER