SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2014 Perşembe 21:35

Emine Erdoğan'lı o iddialarına yalanlama

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/emine-erdoganli-o-iddialarina-yalanlama-1494872-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/emine-erdoganli-o-iddialarina-yalanlama-1494872-622x360.jpg
Emine Erdoğanlı o iddialarına yalanlama

Cumhurbaşkanlığı, bir gazetede yer alan ve bir moda projesi kapmasında Bakü’de gerçekleştirilecek bir defilenin katılımcılarına Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın dolaylı olarak müdahale ettiği biçimindeki iddiaları yalanladı.


Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, bugün bir günlük gazetede yayımlanan ve bir moda projesi kapsamında Bakü’de gerçekleştirilecek bir defilenin katılımcılarına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın dolaylı olarak müdahale ettiği biçimindeki iddiaların tümüyle gerçek dışı olduğu belirtilerek, şunlar kaydedildi:

“Sayın Emine Erdoğan’ın herhangi bir defilede hangi koleksiyonun yer alacağına karışmayacağı izahtan vareste olduğu gibi, aynı haberde mezkur holding ile gizli ortaklığı bulunduğu yönündeki iddia da tamamen iftiradır. Sayın Erdoğan, söz konusu mesnetsiz iddia ve iftiralarla ilgili olarak her türlü hukuki hakkını da mahfuz tutmaktadır.”

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Başbakan'dan Irak çağrısı

SONRAKİ HABER

’’Cumhuriyet bildirisine’’ tepki

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.