ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 15:38

Düzce’ye kazandırılan eserler devrim niteliğinde

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, stadyum açılışı için geldiği Düzce’de Bakanlığının Düzce’ye yaptığı hizmetleri anlattı. Düzce’ye spor salonları, yüzme havuzları, stadyum, gençlik merkezi gibi önemli yatırımların yapıldığını vurgulayan Bakan Kılıç, Düzce Belediyesi’nin çalışmalarından da övgü ile söz etti.


 

Gençlik ve Spor Bakanı Düzce’de, Vali Adnan Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram ve bürokratlar tarafından karşılandı. Bakan Suat Kılıç, Valilik makamında yaptığı konuşmada Düzce’ye yapılan yatırımlardan söz etti.

Düzce’ye yeni stadyum, gençlik merkezi, spor salonları, yüzme havuzu, öğrenci yurdu…

Düzce’ye önemli hizmetlerin kazandırıldığını anlatan Bakan ‘Düzce’ye çok güzel bir stadyum kazandırdık. Kalıcı konutlarda 2 bin 500 kişilik bir salon yapıyoruz. Yılsonuna kadar tamamlanacak. Gençlik Merkezi inşaatına başladık. Ancak bununla yetinmedik, 4 katlı bir bina kiraladık. Merkezimiz tamamlanıncaya kadar aktiviteler burada sürdürülecek. Yine kalıcı konutlarda spor salonu yanında yüzme havuzu yapıyoruz. Ayrıca Düzce Üniversitesi’ndeki öğrencilerimiz için de 500 kişilik bir yurt yapıyoruz. Tüm bunlar bir hizmet sağanağı gibidir. Düzce’ye kazandırılan bu eserler devrim niteliğinde hizmetlerdir’ dedi.

“Düzce Belediyespor Türkiye şampiyonalarında önemli dereceler elde etti”

Belediye Başkanı İsmail Bayram, Düzce Belediyesine yaptığı ziyaret sırasında Bakan Kılıç’a çalışmalarla ilgili brifing verdi. Başkan Bayram, Belediyespor Kulübünün birçok spor branşında faaliyet gösterdiğini belirterek “Voleybol ve Basketbol branşlarında ikinci ve üçüncü lig statüsünde mücadele ediyoruz. Futbolda da bölge ve Türkiye şampiyonalarında önemli dereceler elde ettik. Bunun yanı sıra tüm branşlarda alt yapı çalışmalarına hız verdik” dedi.

Düzce'de 6 bin kişiyle birlikte iftar

Bakan Suat Kılıç, kalıcı konutlarda yapımı devam eden spor salonu ile yüzme havuzunda incelemelerde bulunduktan sonra Anıtpark’da düzenlenen toplu iftara katıldı. Yaklaşık 6 bin kişinin bulunduğu iftarda Bakan Kılıç tüm masaları dolaşarak halkı selamladı. İftar sonrasında da Anıtpark meydanında kurulan sahnede halka hitap eden Bakan Kılıç ‘ Bizi ağırladığınız için ve bizim soframızda yer aldığınız için herkese teşekkür ederim. Hükümet tarafından her yerde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz ve bu böyle de devam edecek. Hükümetimiz, partimizin tüm teşkilatları, belediyelerimiz sizlere hizmet için gayret sarf ediyorlar’ dedi.

Son durak Düzce Belediyesi İrfan Meclisi

Bakan Suat Kılıç Düzce gezisini teravih namazı sonrası belediye meydanında açılan İrfan meclisinde tamamladı. Bakan Kılıç buradaki programdan sonra Düzce’den ayrıldı. Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın Düzce ziyaretinde Düzce Valisi Adnan Yılmaz, Düzce Milletvekilleri İbrahim Korkmaz, Fevai Arslan, Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, Belediye Başkanları, AK Parti İl ve İlçe Teşkilat Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, Düzce protokolü hazır bulundu. 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER