ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2014 Pazartesi 09:31

Davutoğlu’ndan arkadaşına hastanede ziyaret

Davutoğlundan arkadaşına hastanede ziyaret

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne geçen Davutoğlu, burada tedavi gören Engin Deniz Akarlı adlı bir arkadaşını ziyaret etti.


Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul’da bir nikah törenine katıldı. Törenin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne geçen Davutoğlu, burada tedavi gören Engin Deniz Akarlı adlı bir arkadaşını ziyaret etti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kahramanmaraş’taki programının ardından akşam saatlerinde İstanbul’a geldi. Havalimanına indikten hemen sonra Eyüp Evlendirme ve Nikah Dairesi’ne geçen Davutoğlu, burada basına kapalı bir nikah törenine katıldı. Burada yaklaşık 2 saat kalan Davutoğlu, törenin ardından Fatih ilçesine geçti. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne giriş yapan Davutoğlu, hastanenin dahiliye servisinde bir hastayı ziyaret etti. Davutoğlu’nun ziyaret ettiği kişinin Engin Deniz Akarlı adlı bir arkadaşı olduğu öğrenildi.

KARŞILAŞTIĞI HASTA BAKICISININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından hastaneden ayrılan Davutoğlu, hastane çıkışında kendisiyle görüşmek isteyen Oğuz Şahin adlı bir hasta bakıcısı ile ayaküstü konuştu. Şahin’in Davutoğlu’na taşeron sistemi ile ilgili sorunlarını ilettiği ve çözüm için yardım istediği öğrenildi. Görüşmenin ardından Davutoğlu, Şahin’in cep telefonu numarasını alarak konuyla ilgileneceğini söyledi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, hastane ziyaretinin ardından buradan ayrıldı.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER