SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ekim 2014 Salı 15:03

Katledilen Yasin’in ailesine başsağlığı diledi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/katledilen-yasinin-ailesine-bassagligi-1478601-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/katledilen-yasinin-ailesine-bassagligi-1478601-622x360.jpg
Davutoğlu Yasinin babasını aradı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır’daki Kobani olaylarında göstericiler tarafından feci şekilde öldürülen Yasin Börü’nün babası Fikri Börü’yü arayarak, başsağlığı dileklerinde bulundu.


Başbakan Ahmet Davutoğlu, IŞİD’in Kobani’ye saldırılarını protesto etmek gerekçesiyle Diyarbakır’da yaşanan olaylarda, 4 arkadaşıyla birlikte kurban eti dağıttığı sırada bir grup göstericinin saldırısına uğrayan ve sığındıkları bir apartman dairesinde feci şekilde işkence edildikten sonra pencereden atılarak öldürülen Yasin Börü’nün babası Fikri Börü’yü aradı.

Börü, Davutoğlu’nun kendisine başsağlığı dileklerinde bulunduğunu belirterek, "Başbakan, Yasin’in aklından çıkmadığını, çok üzgün olduğunu ve Diyarbakır’a geldiğinde kendilerini ziyaret edeceğini söyledi" dedi.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Öğretmen de aynı şekilde dolandırılmış

SONRAKİ HABER

Meclis'te başörtülü milletvekili sayısı arttı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.