SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Kasım 2014 Salı 22:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kanun onayı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/erdogan-1489349-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/erdogan-1489349-622x360.jpg
Cumhurbaşkanı Erdoğandan kanun onayı

Erdoğan, şehir içi toplu taşıma araçlarının, engellilerin erişimine uygun hale getirilmesine ilişkin düzenlemeyi de içeren kanunu onayladı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şehir içi toplu taşıma araçlarının, engellilerin erişimine uygun hale getirilmesine ilişkin düzenlemeyi içeren "Engelliler Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"un da aralarında bulunduğu üç kanunu onayladı. 

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezinden yapılan açıklamaya göre Erdoğan, 6567 sayılı "Engelliler Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun", 6568 sayılı "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Makedonya Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Kültür Merkezlerinin Kuruluşu ve Faaliyetleri Hakkında Anlaşmanın Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun" ve 6569 sayılı "Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Kurulması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderdi. 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

’’Türk Hukuku'nda yok’’

SONRAKİ HABER

Çağrımız yoğunlaştırılmış müzakere

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.