ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 12:04

CHP'li vekilden skandal sözler

CHPli vekilden skandal sözler

Darbe heveslisi CHP'li vekilin köy ziyaretinden kullandığı cümleler yeni bir skandalın fitilini ateşledi.


CHP'li Osman Aydın, hükümeti köylülere şikayet ederken, "Eskiden ihtilaller vardı. Arada bir iktidar değişikliği söz konusu olurdu. Şimdi o ihtilali yapacak komutan da kalmadı. Hepsini tasfiye ettiler" dedi.

CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, Çine Belediye Başkanı CHP'li Salih Dinçer, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, İl Genel Meclisi üyesi Erol Öz ve bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte Çine İlçesi'ne bağlı Eskiçine Köyü ve Umurköy'ü ziyaret etti. Köy kahvesinde vatandaşlarla konuşan Osman Aydın, iktidarı eleştirdi.

KURTULUŞUMUZ KALMADI

İktidarın köylünün dertlerine çare bulmadığını savunan Aydın, "Biz üretenler olarak ürünümüzü değeriyle sattığımız takdirde bu sıkıntıların altından kalkacak potansiyele sahibiz. 3 kilo pamuk 1 kilo mazotu şu an alamıyor. Daha önce böyle değildi. Bir ithalatçıyı korumak için binlerce çiftçinin mahvolmasını göze almayan bir iktidarı işbaşına getirmeliyiz" diye konuştu.

Önümüzdeki süreçte bu siyasi gidişata dur demenin yolunu bulacaklarını kaydeden Osman Aydın şunları söyledi: "Eskiden ihtilaller olurdu. Arada bir iktidar değişikliği söz konusu olurdu. Şimdi o ihtilali yapacak olan komutan da kalmadı. Hepsini tasfiye ettiler. Şimdi öyle bir kurtuluş yok" diye konuştu.

KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER