ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Aralık 2013 Pazar 18:42

CHP'li İnce'yi küplere bindiren aday

CHPli İnceyi küplere bindiren aday

Kemal Kılıçdaroğlu'nun danışmanı Şükrü Karaca twitter hesabından "Mansur Yavaş, Ankara'ya hayırlı olsun" dedi, Muharrem İnce çıldırdı.


Şükrü Karaca, twitter'dan paylaştığı mesajında "Değerli dostum güzel halk adamı Mansur Yavaş Ankara'ya hayırlı olsun" dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun en yakınındaki isimlerden biri olan Karaca'nın attığı bu mesaj, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına Mansur Yavaş'ı aday göstereceği şeklinde yorumlandı.

İNCE: KENDİ PARTİSİNDEN ADAY OLAMAYANLA OLMAZ BU İŞLER

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Şükrü Karaca'nın bu sözlerine kendi twitter hesabından paylaştığı mesajla tepki gösterdi.

İnce, takipçileriyle paylaştığı tweetlerinde şu ifadeleri kullandı:

-Adaylık önemli değil partimi düşürdükleri duruma üzülüyorum. Partinin adayını danışman twitter'dan açıklıyor! şu anda o tweet yok!

-Eski partisini CHP'lileşmekle suçlayan bir kişi CHP'den aday olup olmamayı düşünecekmiş! kendisine ısrarlı teklifler varmış!

-Israrlı teklifler olduğunu yazdığı tweet de yok meydanda! Partimize de, Cumhuriyet'in başkenti Ankara'ya da yazık oluyor.

-Amaç parti tabanını sağlam tutup diğer partilerin tabanına güven vermek olmalıdır.

-Kendi partisinden, başka partilerden aday olamayanı aday yapmakla olmaz bu işler!

MHP'DEN ADAY OLUP YÜZDE 27 ALMIŞTI

Beypazarı'nın eski belediye başkanı Mansur Yavaş 2009 seçimlerinde MHP'den Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olmuş ve aldığı yüzde 27 oy oranı ile dikkatleri çekmişti.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER