ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Şubat 2014 Cumartesi 15:40

Çankaya aday adayı Özbolat, Mansur Yavaş'ı ziyaret etti

Çankaya aday adayı Özbolat, Mansur Yavaşı ziyaret etti


Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kahramanmaraş Milletvekili ve Çankaya Belediye başkan aday adayı Durdu Özbolat, seçim çalışmaları kapsamında CHP Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mansur Yavaş'ı ziyaret etti.

CHP'nin Çankaya'da bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi'nde bir araya gelen Çankaya Belediye başkan aday adayı Durdu Özbolat ve Ankara Büyükşehir Belediyesi başkan adayı Mansur Yavaş, 30 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Özbolat'ı makamında ağarlayan Yavaş, Ankara'da yapacakları projeleri tanıttı.

Aynı zamanda milletvekili olan Çankaya Belediye başkan aday adayı Durdu Özbolat, belediye başkan adaylığının kesinleşmesi halinde seçim çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Özbolat, "Adaylığım kesinleştiğinde sadece Çankaya'nın değil, tüm Ankara'nın geleceği adına çalışmalarımızı yapacağız. Burada sizlere de seçim çalışmaları konusunda destek vermeye hazırız." dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Yavaş ise ilçe belediye başkan adaylarıyla seçimlerde koordineli çalışmanın önemli olduğuna değindi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER