ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Haziran 2013 Pazar 19:49

Bozdağ: "Siz bu kafayla..."

Bozdağ: "Siz bu kafayla..."

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gezi Parkı eylemcilerini tweetter hesabından eleştirdi.


Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gezi Parkı eylemcilerini, Twitter hesabında, “Siz bu kafayla daha çok gezersiniz, daha çok tencere tava çalarsınız. Biz ise milletimize gece gündüz demeden hizmetimizi sürdüreceğiz." diye eleştirdi.

Bozdağ, paylaştığı tweetlerde şu ifadeleri kullandı:

"- Siz bu kafayla daha çok gezersiniz, daha çok tencere tava çalarsınız. Biz ise milletimize gece gündüz demeden hizmetimizi sürdüreceğiz.
- Aziz milletimizden iktidar yetkisi alamayıp, iktidar rüyasınu darbelere, darbecilere ve karanlık oyunlara bağlamış olanlar, bunu anlayamaz.
- Tayyip Erdoğan'ın gücümün kaynağı aziz milletimizin gönülden duası/desteğidir.Milletimiz ve millet iradesinin yansıdığı sandıklar şahittir.
- Herkes her şeyin farkında. Alemi kör herkesi sersem sananlar fena yanılıyorlar. Herkesten daha net milletimiz olanı biteni biliyor/görüyor.
- Bazı televizyon, gazete ve internet medyası haber veriyoruz görüntüsü altında insanımızı tahrik etmeye ve gaz vermeye devam ediyor.
- 11 yıllık geçmişimiz, hiçbir tuzak ve hiç bir karanlık hesabın netice alamadığının şahittir. Tuzaklar ve hesaplar hep boşa çıkarılmıştır. Dost- düşman herkes bunu iyi bellemelidir.
- İşte Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki kadro, dünyaya/ülkemizi iyi tanıyan sadece Allah'ın ve milletin rızasıyla hizmet eden bir kadrodur.
- Büyük Türkiye, gerçek bilgiyle donanmış, dünyayı/ülkemizi iyi tanıyan, milletin ve Allah'ın rızasını tek amaç edinmiş kadrolarla kurulur.
- Büyük Türkiye, sanal medyadaki iftiralarla gaza gelip yola çıkanlarla kurulmaz/ kurulamaz.


 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER