SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Aralık 2014 Cumartesi 08:16

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ’’Bedelli’’yi onayladı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/bedelliyi-onayladi-1492794-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/bedelliyi-onayladi-1492794-622x360.jpg
Bedelliyi onayladı

Erdoğan, "Askerlik Kanunu ile Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u onayladı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Askerlik Kanunu ile Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" ile "Hâkimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u onayladı.

Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamada, 6582 sayılı "Askerlik Kanunu ile Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u ile 6572 sayılı "Hâkimler ve Savcılar Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Anayasa’nın 89’uncu maddesinin birinci fıkrası ile 104’üncü maddesinin ikinci fıkrasının (a) bendi uyarınca yayımlanmak üzere Başbakanlığa gönderildiği bildirildi.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Asker çocuğu milletvekili, şehit yüzbaşının naaşını arıyor

SONRAKİ HABER

MHP'li belediyeden o türküye yasak!

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.