ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2014 Cumartesi 23:50

BBP Genel Başkanı Destici Konya'da


Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Zulmü kim yaparsa yapsın, bize düşen mazlumun yanında, zalimin karşısında olmaktır. Biz kimsenin tarafında, yanında ya da karşısında değiliz. Biz doğrunun yanındayız" dedi.
Destici, Konya Bera Otel'deki partisinin aday tanıtım toplantısında, adaletsiz bir seçim sistemiyle seçimlere katıldıklarını, buna rağmen adaylarının yılmadan bayraklarını taşıdığını söyledi.
81 ilin hepsinde BBP bayrağı ve adaylarıyla seçimlere katıldıklarını belirten Destici, 21 yıllık geçmişlerinde hiçbir kirlilik olmadığını, temiz bir kadroyla ve projelerle milletin önünde olduklarını ifade etti.
Türkiye'nin her türlü kaynağı, zenginliği olduğunu dile getiren Destici, problemin idareciler, yöneticiler ve hükümetler olduğunu aktardı.
Türkiye'de hukukun üstünlüğünü ortadan kaldırıp, üstünlerin hukukunu yerleştirmeye çalışanlar olduğunu savunan Destici, şunları kaydetti:
"28 Şubat sürecinde sırf başları örtülü olduğu için hanım kardeşlerimiz zulme uğradı, sırf imam hatipli diye gençlerimizin önü kapatıldı. Zulmü kim yaparsa yapsın, bize düşen mazlumun yanında, zalimin karşısında olmaktır. Biz kimsenin tarafında, yanında ya da karşısında değiliz. Biz doğrunun yanındayız. Hem ülke hem de milletimiz için sağduyunun sesi olmaya devam edeceğiz."
Destici, konuşmaların ardından Konya'daki ilçe belediye başkan adaylarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER