ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Aralık 2013 Cuma 14:15

Başbakan Yardımcısı Arınç Manisa'da


Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) Türkiye'nin ekonomik kalkınmasında gösterilen hedefler, bunlara varma noktasında, aynı zamanda insan hakları, demokratikleşme, özgürlükler konusunda her zaman sözü dinlenen itibarlı bir kuruluş olduğunu söyledi.

Arınç, MÜSİAD Manisa şubesinin yeni hizmet binasının açılışı dolayısıyla düzenlenen törende yaptığı konuşmada, kurumun bundan böyle faaliyetlerini çok güzel, prestijli bir yerde sürdüreceğini belirtti.

MÜSİAD'ın çok önemli bir kuruluş olduğunu dile getiren Arınç, şöyle konuştu:

"Yıllardır itibarlı bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor. Türkiye'mizin ekonomik kalkınmasında, gösterilen hedefler, bu hedeflere varma noktasında aynı zamanda Türkiye'de insan hakları, demokratikleşme, özgürlükler konusunda her zaman sözü dinlenen itibarlı bir kuruluşumuz. Mensupları da aynen MÜSİAD'ın ana gayesine uyan tertemiz insanlardan müteşekkil. Şüphesiz aynı noktada hizmet gösteren başka kardeş kuruluşlar da var. Ama MÜSİAD hem daha kıdemlisi hem de yoluna dümdüz devam eden gerçekten her sözünü ülkemizde herkesin evet doğrudur diyebileceği şekilde söyleyen bir kuruluşumuz. İnşallah ümit ediyoruz ki Manisa'daki MÜSİAD üyeleri kente yakışan çalışmalar yapacaklar, hem Manisa'ya hem Ege Bölgemize hem de Türkiye'mize çok önemli hizmetlerde öncülük yapacaklar. Ben buna gönülden inanıyorum."

Manisa Müftüsü Sinan Cihan'ın duasının ardından Arınç, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve protokol üyeleri, yeni hizmet binasının açılış kurdelesini kesti.
 

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER