ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Mayıs 2014 Çarşamba 11:14

Bakanlıklarda yeni atamalar

Bakanlıklarda yeni atamalar

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Dışişleri Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.


Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan kararlara göre, bazı illerin emniyet müdürleri de değişti.

Afyonkarahisar Emniyet Müdürü Mustafa Uçkan, Ağrı Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, Amasya Emniyet Müdürü Cemil Bayazıt, Ardahan Emniyet Müdürü Oktay Bulduk, Bingöl Emniyet Müdürü Ercan Taştekin, Burdur Emniyet Müdürü Abdulkerim Polat, Çankırı Emniyet Müdürü Ali Murat Dağlı, Çorum Emniyet Müdürü Halil İbrahim Doğan, Düzce Emniyet Müdürü Ayhan Buran, Gümüşhane Emniyet Müdürü Ahmet Can, Isparta Emniyet Müdürü Mehmet Or, Kayseri Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Kırşehir Emniyet Müdürü Mustafa İncebay, Malatya Emniyet Müdürü Nuri Uluayak, Rize Emniyet Müdürü Hüseyin Yenice, Sinop Emniyet Müdürü Şeref Aytekin başka bir göreve atanmak üzere Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı.

Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğüne Merkez Emniyet Müdürü İbrahim Özel, Ağrı Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Metin Turgay Karabulak, Amasya Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Mehmet Artunay, Ardahan Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Selami Hüner, Bingöl Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Atalay Ürker, Burdur Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi İbrahim Taşlı, Çankırı Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Cengiz Öztürk, Çorum Emniyet Müdürlüğüne Merkez Emniyet Müdürü Salih Erkan Tarancı, Düzce Emniyet Müdürlüğüne Aydın Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Gümüşhane Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Orhan Kar, Isparta Emniyet Müdürlüğüne Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Caner Tayfur, Kayseri Emniyet Müdürlüğüne Koruma Dairesi Başkanı İbrahim Kulular, Kırşehir Emniyet Müdürlüğüne Şanlıurfa Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, Malatya Emniyet Müdürlüğüne Elmadağ Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ömer Urhal, Rize Emniyet Müdürlüğüne Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Adem Çakıcı, Sinop Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Yusuf Biner, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Eyüp Pınarbaşı atandı.

İçişleri Bakanlığında, açık bulunan Mülkiye Başmüfettişliğine, Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürü Ramazan Yiğit'in atanması uygun görüldü.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Osman Çakır, başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Muhammet Aydın atandı.

Dışişleri Bakanlığında açık bulunan Andlaşmalar Genel Müdür Yardımcılığına, Erkan Özoral'ın ataması yapıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliklerine Müsteşar Yardımcısı Aslan Karanfil, Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürü Abdulkadir Mahmutoğlu, Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğüne, Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Bıçkıcı, Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğüne Harun Sönmez'in ataması gerçekleşti. Bakanlık Müşaviri Oğuzhan Atilla İlhan, başka bir göreve verilmek üzere görevinden alındı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Müşavirliğine Cihan Aydın atandı. Müfettiş yardımcıları Utkan Yiğitoğlu ile Fatih Usla, müfettiş oldu. Giresun İl Kültür ve Turizm Müdürü Emin Yılmaz, başka bir görev verilmek üzere görevinden alındı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında Kıyı Emniyet Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Salih Orakçı da görevinden alındı.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER