SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Kasım 2014 Pazartesi 14:30

Bakanlar Kurulu toplantısı başladı

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/bakanlar-kurulu-toplantisi-basladi-1484851-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/bakanlar-kurulu-toplantisi-basladi-1484851-622x360.jpg
Bakanlar Kurulu toplantısı başladı

Bakanlar Kurulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.


Bakanlar Kurulu toplantısı, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Başbakanlık Merkez Bina’da başladı. Toplantıda Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan TBMM’de görüşülen teklif ve tasarılar, AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır AB’ye katılım süreci, Başbakanlık Müsteşarı Kemal Madenoğlu ise Bakanlar Kurulu’na sunulan tasarılar hakkında bilgi sunumu yapacak.

Toplantıda Maden Yasası, iç güvenlik reformu ve çözüm süreci konularının ele alınması bekleniyor. Geçen haftaki Bakanlar Kurulu’na katılmayarak Ermenek’te incelemelerde bulunan Bakan Yıldız’ın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından Ermenek’teki maden ocağına ilişkin hazırlanan maket üzerinden detaylı bir sunum yapması bekleniyor.

Öte yandan MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Bakanlar Kurulu toplantısı öncesi Başbakanlık Merkez Bina’daydı.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

CHP Atatürk için Mevlit okuttu

SONRAKİ HABER

Bahçeli’den "10 Kasım" mesajı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.