ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2012 Pazartesi 21:24

Bakanı Günay, Unakıtan'ı ziyaret etti


 Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ı ziyaret etti.
    
Bakan Günay, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'nde yaptığı incelemenin ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören Unakıtan'ı ziyaret etti.
    
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe ve hastane yönetimi tarafından karşılanan Bakan Günay, ziyaret sonrası hastane girişinde yaptığı açıklamada, eski Bakan Unakıtan'ın hastanede emin ellerde olduğunu belirtti.
    
Sağlığı ile ilgili doktorlardan bilgi aldığını, endişe edilecek bir hususun olmadığını dile getiren Bakan Günay, ''Rektör hocamız zaten sağolsun, çok yakından konuyu takip ediyor. Şu anda tetkikleri sürüyor, tetkikleri sonucunda herhalde tıbbi bir karar verilecek. Şifa diledik, kendisiyle kucaklaştık, halleştik, konuştuk, ayrıldık. Sağlıklar diliyorum'' dedi.
    
Bir gazetecinin eski Bakan Unakıtan'ın ne zaman nakil olacağı ile ilgili sorusuna Bakan Günay, ''Herhalde 5-10 günlük kontrol süreci var, ondan sonra karar verilecek, endişe edecek herhangi bir durum yok'' yanıtını verdi.
    
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER