ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 17:46

Bakan Şimşek'ten gazetecilere ve çocuklara 5'er lira

Bakan Şimşekten gazetecilere ve çocuklara 5er lira


Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kurban Bayramı'nı geçirdiği memleketi Batman'da, halkla bayramlaştı. Bakan Şimşek, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü'nde düzenlenen bayramlaşma töreninde elini öpen çocuklar ve kendisini takip eden gazetecilere 5'er lira verdi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Kurban Bayramı'nı geçirdiği memleketi Batman'da, halkla bayramlaştı. Batman Valisi Yılmaz Arslan ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katıldığı bayramlaşma törenine gelen maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bayramlarda birlikte, birlik ve beraberliğin pekiştiğine vurgu yaparak, demokratikleşme paketinin bölgede güzel bir kardeşlik iklimi oluşturduğunu söyledi. Kurban Bayramı'nın tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını dileyen Bakan Şimşek, sabah 06.00'dan beri yoğun bir ziyaret programını aksatmadan gerçekleştirdiklerini söyledi.

BAKAN ŞİMŞEK'TEN GAZETECİLERE 5'ER LİRA

Kültür Merkezi önünde kendisini bekleyen çocuklara 5'er lira dağıtan Bakan Şimşek, daha sonra törende karşısında gördüğü basın mensuplarına da cebinden çıkardığı paralardan 5'şer lira verdi. Bakan Şimşek, para verdiği gazetecilere paraları harcamamalarını, hatıra olarak saklamalarını istedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER