ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Mayıs 2013 Cumartesi 14:41

Bakan Avcı: "Siz benim müşterimsiniz"

Bakan Avcı: "Siz benim müşterimsiniz"

Milli Eğitim bakanı Avcı, nikah şahitliği yaptığı çifte müşterimsiniz şeklinde iltifat etti.


Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, nikah şahitliği yaptığı çifte evlilik cüzdanını verdikten sonra çocuk tavsiyesinde bulundu. Avcı, “Milli Eğitim Bakanı olarak tabi ki sınıflarımızda çok güzel çocuklar olsun istiyorum. Dolayısıyla benim müşterilerimsiniz.” dedi.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Milli Eğitim alanında yapılacak değişiklikler için Eskişehir’de bir dizi toplantıya katıldı. Avcı, toplantılar arasında Eskişehir Türk Ocağı Başkanı Nedim Ünal’ın kızı Hilal Ünal ile Abdullah Göker'in düğün törenine katıldı. Kurşunlu Külliyesi Nikâh Salonu'nda gerçekleşen törene Bakan Avcı ve eşi Semra Avcı’nın yanı sıra Vali Dr. Kadir Koçdemir ve eşi Cennet Koçdemir, milletvekilleri Ülker Can, Salih Koca ile çok sayıda davetli katıldı.

Göker çiftinin nikâh şahitliğini Bakan Avcı ile birlikte Vali Dr. Koçdemir ve Feyiz Telli yaptı. Nikâhın kıyılmasının ardından davetlilere hitap eden Bakan Avcı, dünya evine giren çifte misafirler adına ömür boyu saadetler diledi.

Aile cüzdanını sıkı sıkı sahip çıkması dileğiyle gelin Hilal Ünal’a veren Bakan Avcı, “Milli Eğitim Bakanı olarak tabi ki sınıflarımızda çok güzel çocuklar olsun istiyorum. Dolayısıyla benim müşterilerimsiniz. Tekrar hayırlı uğurlu olsun, Allah mübarek etsin. Her iki aileyi de ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER