ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Nisan 2013 Pazar 15:39

Bahçeli'ye memleketinde ıspanaklı börek

Bahçeliye memleketinde ıspanaklı börek


Osmaniye’ye gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geceyi Büyük Osmaniye Oteli'nde geçirdi. Sabah kahvaltısını otelde yapan Bahçeli, parti binasını ziyaret etti.

İl başkanı ve partilileri tarafından karşılanan Bahçeli, basın mensuplarının soru sormasına izin vermedi.    Bahçeli, parti binasının karşısına Belediye tarafından yaptırılan Rahime Hatun Parkı ve kapalı otoparkta incelemelerde bulundu.

Cumhuriyet Meydanı'nda Osmaniye Hayırlı İşler Yaptırma Derneği tarafından açılan kermesi de ziyaret eden Bahçeli, kermesi gezerek bilgi aldı. Kermeste Bahçeli'ye yöresel yiyeceklerden sıkma ve ıspanaklı börek ile ayran ikram edildi. Kermes ziyaretinin ardından Ülkü Ocakları Osmaniye Şubesi'nin açılışını yapan Devlet Bahçeli, 'Durma ilerle, evlatların seninle' sloganlarıyla karşılandı.

Ülkü Ocakları'nın açılışını yapan Bahçeli, ocağı gezerek Ülkü Ocakları Osmaniye Şube Başkanı Ertuğrul Cevahir’den bilgi aldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli daha sonra Cevdetiye beldesindeki park açılışına katılmak üzere Osmaniye’den ayrıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER