ÖNE ÇIKANLAR :
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Mayıs 2014 Perşembe 19:53

Bahçeli: Halkın MHP'yi tercih etmesi takdire şayan

Bahçeli: Halkın MHPyi tercih etmesi takdire şayan

Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da seçimlerin yenileneceği Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesinde yapacağı miting öncesi konuştu.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İnebolu halkının her türlü baskı ve engellemelere rağmen 30 Mart'ta hizmetten yana tavır almasının ve partisinin adayına yüzde 63 oyla destek çıkmasının takdire şayan olduğunu söyledi.

Devlet Bahçeli, 1 Haziran'da seçimlerin yenileneceği Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesinde yapacağı miting öncesi, 30 Mart'ta partisinin seçimleri kazandığı İnebolu ilçesine teşekkür ziyareti yaptı.

İnebolu Belediyesi'ne gelişinde partililerin yoğun ilgisiyle karşılanan Bahçeli, burada toplanan kalabalığa hitaben kısa bir konuşma yaptı. Bahçeli, konuşmasına Başkanlık Divanı üyeleri, milletvekilleri ve Merkez Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İnebolu'ya teşekkür ziyaretine geldiklerini söyleyerek başladı.

Milli Mücadele tarihinde önemli bir adımı olan İnebolu'da vatandaşlarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Bahçeli, 30 Mart 2014 seçimlerinde Engin Uzuner'in ikinci kez seçilmesi nedeniyle vatandaşlara teşekkür etti.

Bahçeli, 30 Mart'ta bütün baskı ve engellemelere rağmen partisinin adayının yüzde 63 oyla tekrar seçilmesinin takdire şayan bir durum olduğunu dile getirdi. Seçim öncesinde İnebolu üzerinde çok derin çalışmalara olmasına rağmen İnebolu halkının hizmetten yana tavır koyduğunu ifade eden Bahçeli, seçimlerde fedakarca çalışan ilçe teşkilatı ve partililere tekrar teşekkür etti.

Devlet Bahçeli, kısa konuşmasının ardından seçimlerin yenileneceği Çatalzeytin ilçesine hareket etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER