SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Aralık 2014 Cuma 20:25

B20 temsilcileriyle bir araya geldi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/b20-temsilcileriyle-bir-araya-geldi-1493984-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/b20-temsilcileriyle-bir-araya-geldi-1493984-622x360.jpg
B20 temsilcileriyle bir araya geldi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, B20 Türkiye temsilcileri ile Dolmabahçe’deki Başbakanlık Ofisi’nde verilen yemekte bir araya geldi.


Başbakan Davutoğlu’nun Dolmabahçe’deki Başbakanlık Ofisi’nde iş adamlarına verdiği yemeğe Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yanı sıra aralarında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak’n da olduğu 20’ye yakın Türk işadamı katıldı.

Basın mensuplarına kapalı verilen yemekte, Sabancı Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Akfen Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ, Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı da yer alıyor.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

TBMM Başkanı: ’’Maç kalabalığı gibi oluruz’’

SONRAKİ HABER

2 F-35 yolda

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.