ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Mayıs 2013 Cuma 23:55

Ak Parti’nin Geleneksel "kızılcahamam" toplantısı başlıyor

Ak Partinin Geleneksel "kızılcahamam" toplantısı başlıyor


AK Parti’nin geleneksel 20. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Kızılcahamam’da başlıyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, kendisinin başkanlığında üç gün sürecek olan toplantı için gece saatlerinde karayolu ile Kızılcahamam’a geldi.

Kurulduğu günden bu yana geleneksel hale gelen AK Parti’nin Kızılcahamam Kampı başlıyor. 3-4-5 Mayıs tarihlerinde Asya Termal Tatil Köyü’nde yapılacak olan 20. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılacak olan AK Parti MKYK üyeleri, MYK üyeleri, parti kurucuları ve Bakanlar Kurulu üyeleri ile milletvekilleri, akşam saatlerinde eşleri ve çocuklarıyla birlikte otele giriş yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında üç gün sürecek olan toplantı dolayısıyla Kızılcahamam’da adeta kuş uçurtulmuyor. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı ilçede, Erdoğan’ın gelişi dolayısıyla şehrin bazı bölgelerine bayraklar ve pankartlar asıldı. Yarın Başbakan Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak olan kamp bölgesinde Sağlık Bakanlığı’na ait bir adet ambulans helikopter ve Kızılcahamam Belediyesi’ne ait itfaiye ekipleri de bekletiliyor.

Ağırlıklı gündem maddesinin yeni Anayasa yapım çalışmaları ve çözüm sürecinin olacağı kampa Başbakan Erdoğan, gece saatlerinde karayolu ile geldi. Başbakan Erdoğan’ın açılış ve kapanış konuşmalarının dışında basına kapalı olarak gerçekleşecek olan geleneksel 20. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda, kabinedeki bakanların AK Parti iktidarı boyunca yürütülen projeler hakkında bilgi vermesi bekleniyor. Kızılcahamam’daki Asya Termal Otel’de yarın başlayacak olan toplantı, 5 Mayıs Pazar günü Başbakan Erdoğan’ın kapanış konuşmasıyla sona erecek.

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER