ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 12:48

AK Partili eski meclis üyesi MHP’ye geçti

AK Partili eski meclis üyesi MHPye geçti


Yaklaşan mahalli idareler seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) saflarına katılımlar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Melikgazi ve Develi programlarında bine yakın vatandaşın MHP saflarına katılmasının ardından, Sivaslılar Derneği eski Başkanı AKP Melikgazi Belediye Meclis Üyesi Kahraman Avcı ve Sivas Kızılöz Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz, MHP saflarına katıldı.

Aktif siyaset yaşantısını Milliyetçi Hareket Partisi şemsiyesi altında yapacak olan Kahraman Avcı’nın parti rozetini, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mete Eke taktı. Öte yandan, Sivas Kızılöz Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz da Milliyetçi Hareket Partisi saflarına katıldı.

MHP’nin vatandaşlar tarafından büyük teveccüh gördüğünü belirten İl Başkanı Mete Eke, hükümetin iç ve dış politikalarında yaptığı hata ve yanlış söylemlerin duyarlı vatandaşlar tarafından takip edildiğini ifade etti. Eke, bu yanlışa ortak olmak istemeyen Türkiye sevdalılarının Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarına katıldığını belirtti. Eke, “Milliyetçi Hareket Partisi iktidara adım adım gelmektedir.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER