ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Karla Karışık Yağmur
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Kasım 2012 Pazartesi 11:38

AK Partili Eker: 'Genç üye hedefimiz 5 bin'

AK Partili Eker: Genç üye hedefimiz 5 bin


AK Parti Atakum Gençlik Kolları Başkanı Hilmi Eker, göreve geldikten sonra, 17 ayda partisinin genç üye sayısını yüzde 120 oranında artırdıklarını söyledi. Eker, "Genel olarak 4 ayda 4 bin 500 genç üye yapıldı. Atakum İlçe Teşkilatı olarak üye sayımızı 5 bine çıkarmayı hedefliyoruz." dedi.

AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları’nın Danışma Kurulu Toplantısı, Gençlik Kolları Başkanı Hilmi Eker ile Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Cem Yirmibeşoğlu’nun Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. Yerel seçim öncesi yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda konuşan AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hilmi Eker, göreve geldikten sonra 17 ayda partisinin genç üye sayısını yüzde 120 oranında artırdıklarını söyledi.

Parti üyelerinden 30 yaşını dolduranların normal üye statüsüne geçtiğini ifade eden Eker, "Genel olarak 4 ayda 4 bin 500 genç üye yapıldı. Atakum İlçe Teşkilatı olarak üye sayımızı 5 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Başbakanımızın koyduğu hedef doğrultusunda ilerliyoruz. Bu çalışmalarımızı sürdürürken açıkçası muhalefet partileri MHP ve CHP’nin ne yaptığından haberdar değiliz, kendilerini ortalıkta göremiyoruz. Hatta AK Parti Atakum’un Gençlik Kolları üye sayısı CHP ve MHP’nin Atakum İlçe Teşkilatı’nın ana kademesinde bile yoktur." dedi.

ATAKUM KARDEŞLİK PROJESİ HAZIRLIĞINDA

Eker, yerel seçim çalışmalarını sürdüklerini belirterek teşkilat olarak Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesi ile kardeşlik projelerinin olduğunu sözlerine ekledi.


 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER