ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Şubat 2014 Çarşamba 15:18

AK Parti'de milletvekilleriyle yapılan kahvaltılı toplantı


AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla milletvekilleriyle düzenlenen toplantıda gündemle ilgili genel bir değerlendirme yapıldığını belirterek, "Toplantı son derece faydalı geçti" dedi.
Aydın, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen toplantının ardından, gazetecilere yaptığı açıklamada, istişareye önem veren parti olduklarını belirterek, bu doğrultuda farklı zamanlarda ve farklı platformlarda istişare amaçlı olarak bir araya geldiklerini söyledi.
Aylık yapılan İl Danışma Meclisi toplantıları ile yılda iki kez Kızılcahamam'da düzenlenen kampların da istişare amaçlı gerçekleştirildiğini anlatan Aydın, "Tabii seçim öncesi meclisin şubat sonu itibarıyla tatile girme durumu söz konusu. Bu yüzden bugün yaptığımız bu toplantıda da genel gündem ve yerel gündem değerlendirildi. Sohbet ortamı, istişare ortamında, milletvekillerimiz fikirlerini rahat bir şekilde ileri sürdüler. Sorular, öneriler, tavsiyeler, bütün bunlar başbakanımızın değerlendirmesiyle nihayet buldu" diye konuştu.
Aydın, bir gazetecinin, seçim anketlerinin toplantıda gündeme gelip gelmediğini sorması üzerine de "Anketler noktasında AK Parti'nin, bütün olumsuzluklara rağmen, engelleme girişimine karşı, bütün milli iradeye karşı girişilen teşebbüslere rağmen hala çok iyi konumda olduğu genel manada ifade edildi. Bu bir genel değerlendirme toplantısıydı son derece faydalı geçti" ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER