ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Temmuz 2013 Pazar 12:31

AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, esnafı ziyaret etti

AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, esnafı ziyaret etti


Samsun'da esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Milletvekili Cemal Yılmaz Demir, her zaman milletin içinde olduklarını söyledi. Demir, AK Parti'nin milletin içerisinde olduğu için bu kadar başarılı olduğunu ifade etti.

"MİLLETLE BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ"

Samsun'un İlkadım ilçesinde esnafı ziyaret eden ve vatandaşlarla görüşen Milletvekili Demir, AK Parti’nin milletin içinde yer alarak gücünü kazandığını söyledi. Milletin iradesinin AK Parti için önemli olduğuna dikkati çeken Demir, "Bu milletin içinde olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Biz milletin olduğu yerde olmaya devam edeceğiz. Millet neredeyse gidip onlara selam veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Partimiz böyle yaptığı için başarılı olmuştur. Millet neredeyse biz orada olacağız, dinleyeceğiz ve milletin derdini gerçekten onların içinde olarak çözeceğiz." dedi.

"TÜRKİYE ÖNEMLİ YERLERE GELECEK"

Gelecekte Türkiye'nin çok önemli yerlere geleceğini ifade eden Milletvekili Demir, "‘Türkiye, sağcısı-solcusu, dinlisi-dinsizi, Alevisi-Sünnisi, hiçbir şekilde ayrımcılığın olmadığı, insanların barış içinde yaşadığı bir ülke haline gelecektir. Eğitimde, sağlıkta, ekonomide önemli reformlar yapılıyor. Bunlar esnafımız, gencimiz, yaşlımız, kadınlarımız ve çocuklarımız için gerçekleşiyor. Yaptığımız bu adımları da milletimizin içinde olduğumuz için biliyoruz. Her fırsatta vatandaşlarımızı dinliyor, talep ve önerileri de dikkate alıyoruz." diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER