ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 21:53

AK Parti kurmayları Meclis'te bir araya geldi


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, bazı bakan ve başbakan yardımcılarının katılımıyla gerçekleştirdikleri toplantıya ilişkin, Türkiye'nin gündeminde olan öncelikli konuları kendi aralarında müzakere ettiklerini söyledi.

Meclis'te, Başbakan yardımcıları Bülent Arınç, Bekir Bozdağ ve Beşir Atalay ile İçişleri Bakanı Muammer Güler, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Çelik, Mehmet Ali Şahin ve AK Parti Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan'ın katıldığı bir toplantı yapıldı.

Toplantının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet Ali Şahin, ''Türkiye'nin gündeminde olan öncelikli konuları kendi aramızda müzakere ettik'' dedi.

Bir gazetecinin, ''Toplantı programda görünmüyordu, acil miydi-'' sorusuna Şahin, ''Yok, zaman zaman bu tür toplantılar yapıyoruz'' cevabını verdi.

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ise toplantının gündemiyle ilgili, ''Bizim konumuz çok. Her an bir araya geliyoruz'' diye konuştu.

''Akil adamlarla ilgili isimler bu hafta netleşir mi-'' sorusu üzerine Atalay, ''Biz hiçbir açıklama yapmadık, onu bilin. Yani bu kamuoyundaki şeyler. Kimilerinin değerlendirmesi, kimilerinin düşüncesi. Biz o konuda bir açıklama yapmadık'' şeklinde konuştu.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER