ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2013 Pazar 08:19

AK Parti İzmir Teşkilatı, 300 bin kişiyi iftarlarda buluşturdu

AK Parti İzmir Teşkilatı, 300 bin kişiyi iftarlarda buluşturdu


AK Parti İzmir İl Başkanı Ömer Cihat Akay, parti olarak Ramazan ayı boyunca il genelinde 10 bine yakın program gerçekleştirdiklerini, bu etkinliklerde yaklaşık 300 bin kişiyi iftar sofralarında bir araya getirdiklerini söyledi.

AK Parti İzmir Teşkilatı olarak Ramazan ayını dolu dolu geçirdiklerini ifade eden Akay, “Ramazan ayı boyunca, il başkanlığımız, 30 ilçe teşkilatımız, milletvekillerimiz, kadın ve gençlik kollarımız, yönetim kurulu üyelerimizin girişimleriyle 10 bine yakın program düzenledik. Arkadaşlarımız, 30 ilçemizde 30 ayrı akşam program gerçekleştirdiler. Bu programlarda, sivil toplum örgütlerini, kanaat önderlerini, hemşehri derneklerini, muhtarlarımızı kısaca toplumumuzun tüm kesimlerini bir araya getirdik. Yaklaşık 300 bin kişiyle iftar yapma fırsatını bulduk. Gönül sofralarımızı kurduk. İhtiyaç sahiplerimizin evlerine gittik, iftarlarda bulunduk.” dedi.

Sahur saatlerine kadar devam eden programlar yaptıklarını dile getiren Akay, “İzmir teşkilatı olarak Ramazan ayını çok verimli bir şekilde değerlendirdik. İnşallah son iki gün aynı enerjiyle devam ederek bayrama ulaşmak istiyoruz. Tüm milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.” diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER