SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
POLİTİKATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Kasım 2014 Cuma 13:30

Cuma namazını Ulucamii’nde kıldı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/cuma-namazini-ulucamiinde-kildi-1483855-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/cuma-namazini-ulucamiinde-kildi-1483855-622x360.jpg
Ahmet Davutoğlu, cuma namazını nerede kıldı?

Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Ulucamii’nde kıldı. Davutoğlu’nun gelişi öncesinde cami ve çevresinde geniş güvenlik tedbirleri alındı.


Toplu açılış yapmak üzere Bursa’ya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, cuma namazını Ulucamii’nde kıldı. Davutoğlu’nun gelişi öncesinde cami ve çevresinde geniş güvenlik tedbirleri alındı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte Ulucami’de cuma namazını kıldı. Başbakan Davutoğlu’nun Ulucami’ye girişi öncesi geniş güvenlik tedbirleri alındı. Cuma namazı için Ulucami’ye gelen vatandaşlar didik didik aranırken, polis helikopteri sürekli havadan bölgeyi kontrol etti. Ulucami çevresindeki binaların üzerinde keskin nişancılar dikkat çekerken, Davutoğlu’nun camiye gireceği batı kapısından hiçbir vatandaş alınmadı.

Ulucami’ye gelişinde vatandaşları selamlayan Başbakan Davutoğlu’na vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu.

ÇALINAN ARAÇ POLİSİ ALARMA GEÇİRDİ

Öte yandan Başbakan Davutoğlu’nun Bursa’ya doğru gelişi sırasında Küçük Sanayi Sitesi’nden çalınan bir araç polisi alarma geçirdi. Yalova Yolu’na giren araç, BUTTİM otoparkında terk edilmiş halde bulundu.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Şiddet rakamlarını açıkladı

SONRAKİ HABER

"CHP acilen bir karar vermeli"

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.