ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Sağanak Yağışlı
OTO-MOTOTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Aralık 2016 Cuma 16:03

Toyota'dan aralık ayı kampanyası

Toyotadan aralık ayı kampanyası

Toyota, kur artışlarına karşın müşterilerine avantajlar sağlayan fiyatlarını aralık ayı kampanyasına yansıtıyor.


Şirketten yapılan açıklamaya göre, Toyota'nın aralık kampanyasında Yaris ve Hilux 3 bin liraya, ÖTV ve kur farkının Toyota tarafından karşılandığı Corolla'nın dizel versiyonları da 7 bin liraya varan indirimlerle tüm Toyota plazalarda yeni sahiplerini bekliyor. Türkiye üretimi Toyota C-HR da özel fiyatlar ile satışlarına devam ediyor.

Aralık kampanyasında Toyota Yaris 45 bin 350 lira, Auris 57 bin 950 lira, Corolla 57 bin 950 lira ve Hilux otomatik vites versiyonu 92 bin 700 liradan başlayan, Crossover segmentine farklı bir bakış açısı getiren Toyota C-HR ise kampanyaya özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Toyota'nın aralık ayı kampanyasından yararlanmak isteyenler, yüzde 1,09'dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanırken, indirimlerin yanı sıra taksitlerini de 6 ay erteleyebilecek. Ayrıca, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota plazalarda takas imkanı da bulunuyor.

Toyota, tarım ve hayvancılık geliri olan çiftçilere de aralık kampanyasında ayrıcalık tanıyor. ALJ Finans ve Garanti Bankası tarafından sunulan çiftçi kredisi imkanına aralık ayında da devam eden Toyota'nın bu uygulamasından yararlanmak isteyen çiftçiler için eşit ödemeli, 6 ayda 1 ödemeli, yılda 1 ödemeli ve hasat dönemlerinde ödemeli kredi seçenekleri bulunuyor.

Söz konusu kredi ile Toyota sahibi olmak isteyen çiftçiler, yüzde 1,19'den başlayan faiz oranlarından da yararlanabilecek.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER