ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
MEDYATÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2014 Salı 13:29

Yılmaz Özdil'e tokat gibi cevap

Yılmaz Özdile tokat gibi cevap

Bugünkü köşe yazısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden Yılmaz Özdil'e Esra Elönü'den öyle bir karşılık geldi ki..


Esra Elönü "Yılmaz Özdil ya da don lastiğinden teşhisler" başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısında Hürriyet gazetesinden Yılmaz Özdil'e sert bir dille gönderme yaptı.

İşte  Özdil'e "Sen o kadar kirli bir öfkeye sahipsin ki inilecek çocukluğun yok!" diye seslenen Haber 7 yazarı Esra Elönü'nün o yazısı'ndan bir bölüm:

"Yılmaz Özdil'in yazısını okuyunca üzerine kemik basıp yazının sesinin nerden kısılacağını aradım. Genelde hormon spazmı geçiren 25-40 yaşları arasındaki hatunlara ve "Ayy Yılmaz Özdil'e bayılıyorum yaaaa" sesinden aparılmış perakende salyacı tiplere hitap eden bir yazarın teşhisteki hatasına ancak böyle teşbih dizilir! Teşhiste hata var ama teşbihte hata yok!

İdeolojik bileşenleri kafatasıyla aynı bir hükümetle yaşasaydı Metin Feyzioğlu'nun konuşmalarını alır liğme liğme ederdi eminim! Öğelerine ayırır artistik patinajlar çekip kendine doğru hışımla toslardı buna da eminim. Çıktığı bütün programları arşivden indirin eminim arşiv zehirlenmesi yaşayacaksınız! Ayar veren mahalle snobu tikleriyle size tenakuz karnavalı yaşatacak! Bir haller, bir tripler vurucam kırbacı repliklerinden kendisine eşeği ödül koyan çocuk atarlanmaları da cabası!

"SENİN EN ADAM HALİN BİLE..."

Şimdi çıkmış Başbakanın çocukluğuna inmeye çalışıyor! Höst! Senin en adam halin bile o çocukluğa inmeye yetmez! Kelimelerin jönü hah ha! Vidanjönü olmayasın! Madem derinlere iniyorsun önce kendi öfkeni, kendi egonu, bencilliğini, işime gelirseciliğini temizle! Hoş.. Temizlemen için yazılarına bir 40 gün ara vermen lazım o kadar yani!
Adamı öfkelendirmek için damarına alçakça basan Eleman Metin'e çok bile sabretmişken sen öfke kontrolsüzlüğünden bahsediyorsun! Yahu adamı çileden çıkarmak için, dinlemişler, kızıyla oğluyla eşiyle vurmaya çalışmışlar, iftira kolleksiyonerliği yapmışlar sen çıkıp klozet mürekkebinden nemli klavyenle teşhis koymaya kalkıyorsun! Ona sabır derler, adamlık derler, başkaldırı derler!

İğreniyorum sizin gibi seçkin edebiyatı yapıp nabza göre teşhisçi imitasyon doktor bozuntularından. Ayrıca kendime de çok kızıyorum sizin gibi dallama cümle kasaplarını ciddiye aldığım için neylersin bırakalım da biraz sizinle o aşağıladığınız o hakir gördüğünüz millet eğlensin!"

 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER